GPW

GET S.A.
GET_slajder_relacje_inwest

Relacje Inwestorskie

Witamy w serwisie Relacji Inwestorskich Global Energy S.A., którego głównym celem jest zapewnienie Państwu szybkiego, stałego i kompleksowego dostępu do przejrzystej i kompletnej informacji na temat naszej firmy. Serwis relacji inwestorskich kierujemy przede wszystkim do uczestników rynku kapitałowego, akcjonariuszy, inwestorów obecnych i potencjalnych oraz do wszystkich zainteresowanych działalnością Global Energy S.A. Znajdą Państwo tutaj zestawienie raportów bieżących i okresowych, dane finansowe, prezentacje wyników, kalendarium wydarzeń korporacyjnych oraz szereg innych istotnych informacji o Spółce.

 


Pozyskiwanie instalacji OZE, sprzedaż zielonej energii przeznaczonej do obrotu przemysłowego i indywidualnego na terenie Europy i Azji. Odnawialne źródła energii, ekologia..

więcej informacji

Budowa nowoczesnego zaplecza do produkcji rolniczej: zakup i dzierżawa gruntów rolnych, skup i magazynowanie zbóż oraz roślin oleistych. Działalność marki Graineco opiera się..

więcej informacji
banner_eko

Najnowsze informacje z kraju i ze świata dotyczące obszaru odnawialnych źródeł energii: uwarunkowań prawnych, nowych inwestycji oraz trendów rynkowych.

więcej informacji