GPW

GET S.A.
GET_slajder_media-o-nas

Media o nas

Global Energy stawia na działalność inwestycyjną, udział OZE może spaść do 20%

Nowa strategia Global Energy zakłada, że spółka poza obszarem odnawialnych źródeł energii (OZE) będzie prowadzić działalność finansową oraz inwestycyjną na rynkach międzynarodowych, a udział OZE w jej działalności może spaść nawet do 20%. Nowa strategia uruchomi również środki na inwestycje, których wartość przy dobrych wynikach może wzrosnąć do co najmniej do 20-30 mln zł w [...]

Posted in Internet, Media, News | Leave a comment

Global Energy: Zysk netto wyniósł 91 tys. zł w III kw. 2013 r.

Spółka odnotowała 91 tys. zł zysku netto w III kw. 2013 r. wobec 451 tys. zł straty rok wcześniej. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 0 zł w III kw. 2013 r. wobec 19 tys. zł rok wcześniej. Ze względu na fakt, że spółka działa jako holding finansowy, nie generuje przychodów z działalności operacyjnej – pisze [...]

Posted in Internet, Media, News | Leave a comment

5 największych mitów o odnawialnych źródła energii

Energetyka odnawialna ma w Polsce wielu przeciwników. Sceptycy twierdzą, że jest za droga, uderza w nasze górnictwo i ogranicza rozwój krajowej gospodarki. Ile jest w tym prawdy? Na te pytania pomaga odpowiedzieć ekspert Global Energy w artykule opublikowanym przez Onet.pl.

Posted in Internet, Media, News | Leave a comment

Milionerka z Miami na zakupach w Polsce

Fundusz Blanki Rosenstiel wszedł do sześciu spółek na GPW i NewConnect, w tym Global Energi SA. Do końca 2014 r. może zainwestować nad Wisłą 200 mln zł. Milionerka, która z Polski wyemigrowała do USA ponad pół wieku temu, dziś kupuje pakiety akcji w spółkach notowanych na dużym i małym parkiecie warszawskiej giełdy. Robi to poprzez [...]

Posted in Media, News, Prasa | Leave a comment

Global Energy ma 2,15 mln zł zysku netto w I półr., III kw. ma być także dobry

Zysk netto Global Energy wyniósł 2,15 mln zł. w I półr. 2013 r., podała spółka w komunikacie. Zarząd spółki jest zadowolony z kondycji finansowej i zapowiada dalsze wzrosty w kolejnych kwartałach – można przeczytać na Wyborcza.biz.

Posted in Internet, Media | Leave a comment

Pozyskiwanie instalacji OZE, sprzedaż zielonej energii przeznaczonej do obrotu przemysłowego i indywidualnego na terenie Europy i Azji. Odnawialne źródła energii, ekologia..

więcej informacji

Budowa nowoczesnego zaplecza do produkcji rolniczej: zakup i dzierżawa gruntów rolnych, skup i magazynowanie zbóż oraz roślin oleistych. Działalność marki Graineco opiera się..

więcej informacji
banner_eko

Najnowsze informacje z kraju i ze świata dotyczące obszaru odnawialnych źródeł energii: uwarunkowań prawnych, nowych inwestycji oraz trendów rynkowych.

więcej informacji