GPW

GET S.A.
GET_slajder_o_firmie

O firmie

 

Global Energy S.A. jest spółką publiczną, notowaną na rynku podstawowym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Głównym obszarem działalności firmy jest sektor energii odnawialnej – OZE.

 

Działalność Global Energy S.A. związana 
z energią odnawialną jest prowadzona wspólnie z luksemburskim funduszem Novenergia II Energy&Environmental (SCA) SICAR będącym w czołówce największych europejskich instytucji z tej branży.  Z kolei działalność Global Energy S.A. związana z rolnictwem rozwijana jest we współpracy z Fairplay International AD – największą firmą w branży nieruchomościowej i deweloperskiej w Bułgarii kontrolowaną przez jednego z czołowych bułgarskich biznesmenów, Mario Zaharieva, będącego jednocześnie członkiem Rady Nadzorczej Global Energy S.A.

 

Działania spółki opierają się na różnorodnym pozyskiwaniu energii z odnawialnych źródeł oraz  uprawom rolnym i hodowlom zwierząt mającym na celu produkcję ekologicznej żywności. Obecnie Global Energy S.A. działa na terenie Europy, gdzie rozpoczęła realizację planowanych inwestycji w Bułgarii. W niedalekiej przyszłości Global Energy S.A. rozpocznie również działalność na terenie Polski, Chorwacji i Rosji. Spółka realizuje swoją misję w pod markami – Greenenergy i Graineco..

 


Pozyskiwanie instalacji OZE, sprzedaż zielonej energii przeznaczonej do obrotu przemysłowego i indywidualnego na terenie Europy i Azji. Odnawialne źródła energii, ekologia..

więcej informacji

Budowa nowoczesnego zaplecza do produkcji rolniczej: zakup i dzierżawa gruntów rolnych, skup i magazynowanie zbóż oraz roślin oleistych. Działalność marki Graineco opiera się..

więcej informacji
banner_eko

Najnowsze informacje z kraju i ze świata dotyczące obszaru odnawialnych źródeł energii: uwarunkowań prawnych, nowych inwestycji oraz trendów rynkowych.

więcej informacji