GPW

GET S.A.
GET_slajder_dzialalnosc2

Działalność

W skład Global Energy S.A. wchodzą dwie marki Greenenergy oraz Graineco.

Greenenergy specjalizuje się w pozyskiwaniu i sprzedaży zielonej energii. Jej główne zadania to tworzenie projektów farm wiatrowych i solarnych, budowa instalacji turbin wiatrowych oraz paneli fotowoltaicznych na terenie Europy. Inwestuje także w rozbudowę i propagowanie innych źródeł energii odnawialnej. Działania wiodącej marki w Grupie wzorowane są na zasadach funkcjonowania jednego z europejskich liderów w dziedzinie energii odnawialnej – funduszu Novenergia II Energy&Environmental (SCA) SICAR.

baner_txt_694px_energy2

Graineco, jako druga marka w grupie Global Energy S.A., zajmuje się prowadzeniem zrównoważonych inwestycji w sektorze rolnym. Aktywności podmiotu bazują na know-how bułgarskiego funduszu inwestycyjnego Fairplay Agricultural Fund, będącego liderem produkcji rolnej na tamtejszym rynku.

baner_txt_694px_agro4


Pozyskiwanie instalacji OZE, sprzedaż zielonej energii przeznaczonej do obrotu przemysłowego i indywidualnego na terenie Europy i Azji. Odnawialne źródła energii, ekologia..

więcej informacji

Budowa nowoczesnego zaplecza do produkcji rolniczej: zakup i dzierżawa gruntów rolnych, skup i magazynowanie zbóż oraz roślin oleistych. Działalność marki Graineco opiera się..

więcej informacji
banner_eko

Najnowsze informacje z kraju i ze świata dotyczące obszaru odnawialnych źródeł energii: uwarunkowań prawnych, nowych inwestycji oraz trendów rynkowych.

więcej informacji